ŠILTNAMIUIŠPARDUOTUVĖ.LT

                          Tel: 860456422 arba 860456411                           infosiltnamiai@gmail.com  


Agro Standart 

EKONOMIŠKAS ŠILTNAMIS IŠ VIENTISO KVADRATINIO CINKUOTO VAMZDŽIO 

(TARP ARKŲ ATSTUMAS 1M.)

Aprašymas:

     Šiltnamis "AGRO STANDART "sukurtas, kaip ekonomiškas ir už prieinamą kainą kiekvienam sodininkui.Patogus ir praktiškas šiltnamis . “AGRO STANDART “šiltnami renkasi  žmonės,  kuriems svarbi kokybė ir geras užaugintas derlius. Pagrindinis paketas: dvi fortkės ir durys abiejose pusėse. Tvirtinamas  specialiais T formos keturkampiais vamzdžiais į gruntą,todėl nereikalingas pamatas.Šiltnamis ilginasi kas 2 metrus 4,6,8,10 ir....

Maksimaliam tvirtumui pasiekti , gaminiui naudojami aukštos kokybės, plieniniai, cinkuoti ,kvadratiniai vamzdžiai   20×20 mm atstumas tarp arku 1m. Lankai yra išlenkti iš vientiso metalo,todėl yra ypač tvirti.Šiltnamis skiriasi nuo kitų yra tvirtesni  ir lengviau surenkami. Šiltnamio surinkimui, nereikia nei  specialių įgūdžiu, nei daug laiko  .( Dėmesio šiltnamio transportavimui reikalingas krovininis transportas !!!) 

   

     Privalumas mūsų produkcijos yra lengvas montavimas. Jums nereikia mokėti už montavimo darbus - surinkti šiltnamį yra lengva užtrunkama apie 3-4 valandas. 

Galima montuoti ir su pamatiniu pagrindu.

Dengiamas su kokybiška 4mm arba 6mm polikarbonatine danga .Gamintojo garantija 10metų.


Skambinti
El.paštas